490771-2026 - Wettbewerb
Belgien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Inzamelen en verwerken van folies op recyclageparken van IVM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInzamelen en verwerken van folies op recyclageparken van IVM
BeschreibungDe opdracht omvat het inzamelen en verwerken van folies op de recyclageparken van de deelnemende steden en gemeenten van IVM.
Interne KennungPPP0DJ-550/6095/2026/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel West
BeschreibungDe opdracht omvat het inzamelen en verwerken van folies op de recyclageparken van Eeklo, Maldegem en Sint-Laureins/Kaprijke.
Interne Kennung2026/25_1
LosLOT-0002
TitelPerceel Oost
BeschreibungDe opdracht omvat het inzamelen en verwerken van folies op de recyclageparken van Assenede, Evergem, Lievegem-Lovendegem, Lievegem-Waarschoot en Lievegem-Zomergem.
Interne Kennung2026/25 2_2
LosLOT-0003
TitelPerceel Zuidwest
BeschreibungDe opdracht omvat het inzamelen en verwerken van folies op de recyclageparken van Deinze-Deinze, Deinze-Nevele en Zulte.
Interne Kennung2026/25 3_3
LosLOT-0004
TitelPerceel Zuidoost
BeschreibungDe opdracht omvat het inzamelen en verwerken van folies op de recyclageparken van Gavere, Nazareth-De Pinte-De Pinte, Nazareth-De Pinte-Nazareth en Sint-Martens-Latem. Dit perceel kan worden uitgebreid met de recyclageparken van Merelbeke-Melle-Merelbeke en Merelbeke-Melle-Melle.
Interne Kennung2026/25 4_4