2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební příprava pro dobíjecí stanice AC a DC
Beschreibung: Veřejná zakázka se týká elektrotechnické a stavební přípravy pro dodávky následujících předpokládaných dobíjecích stanic: - AC dobíjecí stanice: o 1 x 22 kW s ukotvením do země: cca 2 kusy o 2 x 22 kW s ukotvením do země: cca 48 kusů - DC dobíjecí stanice 1: o 1 x 22 kW s ukotvením do země: cca 94 kusů nebo o 2 x 22 kW s ukotvením do země: cca 47 kusů - DC dobíjecí stanice 2: o 1 x 50 kW s ukotvením do země: cca 23 kusů o 1 x 100 kW s ukotvením do země: cca 34 kusů o 1 x 150 kW s ukotvením do země: cca 18 kusů o distribuovaná architektura dobíjecí stanice, s výkonovou jednotkou 300 kW a dvěma výdejními stojany, každý s dvěma nabíjecíma body, když výkonová jednotka a výdejní stojany jsou oddělené: cca 9 kusů Zadavatel má zájem o plnění této veřejné zakázky dle zásad odpovědného zadávání veřejných zakázek, a proto zohlednil tyto zásady při přípravě ZD a jejích příloh. Zadavatel uplatnil pravidla na podporu důstojných pracovních podmínek, environmentálně odpovědného zadávání a podporu malých a středních podniků, proto i dodavatel předloží v nabídce čestné prohlášení o zajištění společensky odpovědného plnění veřejné zakázky v rozsahu uvedeném ve formuláři čestné prohlášení k sociálně odpovědnému plnění veřejné zakázky přílohy č. 5 ZD. Místem plnění předmětu veřejné zakázky budou nemovitosti zadavatele na území České republiky, zejména v lokalitách: Beroun, Blatiny, Brandýs nad Labem, Brežnice, Brno, Čáslav, České Budějovice, Český Krumlov, Čestlice, Chrastava, Chrudim, Dobříš, Dubí, Duchcov, Františkovy lázně, Holešov, Holice, Hradec Králové, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jihlava, Kladno, Kolín, Královo pole, Králův dvůr, Kraslice, Liberec, Litvínov, Market Mělník, Mimoň, Mladá, Boleslav, Náchod, Nymburk, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Planná, Plzeň, Podbořany, Praha, Příbram, Prostějov, Rakovník, Říčany, Semily, Svitavy, Tábor, Tanvald, Teplice, Třebíč, Třeboň, Tremošnice, Třinec, Trutnov, Turnov, Týniště nad Orlicí, Úpice, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Úvaly, Veselí nad Moravou, Vyškov, Ždírec nad Doubravou. DNS bude realizován po dobu určitou, a to do 30. 9. 2028.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka na dodávky ve formě užšího řízení jehož výsledkem bude zavedení DNS
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112400 Aushubarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Stavební příprava pro dobíjecí stanice AC a DC
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Není