2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego dla MZK sp. z o.o w Jeleniej Górze w okresie 36 miesięcy od dnia podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa dla „MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze” w okresie 36 miesięcy od podpisania umowy oleju napędowego standardowego oraz oleju napędowego o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych o zawartości siarki nie więcej niż 10 mg/kg, zwanego dalej olejem napędowym lub olejem w łącznej ilości szacunkowej 3 500 000 litrów (słownie: trzy miliony pięćset tysięcy litrów), do autobusów komunikacji miejskiej wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym. Szczegółowy opis i zakres zamówienia określony został w Części I pkt. 4 Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, która jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: PN/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował Art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. w związku z składaniem ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa dla „MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze” w okresie 36 miesięcy od podpisania umowy oleju napędowego standardowego oraz oleju napędowego o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych o zawartości siarki nie więcej niż 10 mg/kg, zwanego dalej olejem napędowym lub olejem w łącznej ilości szacunkowej 3 500 000 litrów (słownie: trzy miliony pięćset tysięcy litrów), do autobusów komunikacji miejskiej wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym. Dostarczany olej napędowy w okresie letnim, przejściowym i zimowym będzie spełniał właściwości fizyko-chemiczne określone w tabeli - Część I. Pkt.4.4 SWZ. Pozostałe parametry, nie ujęte w Tabeli powinny być zgodne z wymaganiami jakościowymi określonymi w załączniku nr 3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018) oraz parametrami normy PN-EN 590:2022-08, a na wypadek zmiany przepisów lub norm, dostarczane paliwo zgodne będzie ze zmienionymi przepisami i normami. Olej napędowy będzie dostarczany autocysternami Wykonawcy na jego koszt, ryzyko i odpowiedzialność do magazynu Zamawiającego (transport Franco zbiorniki podziemne), mieszczącego się w siedzibie Zamawiającego w Jeleniej Górze ul. Wolności 145. Szacunkowa minimalna wielkość pojedynczej dostawy wynosi około 32 000 litrów. Szczegółowy opis i zakres zamówienia określony został w Części I pkt. 4 Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy , która jest integralną częścią SWZ.