2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van ventilo's
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren en plaatsen van nieuwe ventilo's en het vervangen van bestaande ventilo's op de verschillende campussen van Vitaz. Enerzijds betreft dit de geplande vervangingen van ventilo's op onderstaande afdelingen: * Oncologie (W1): 20 stuks * Pediatrie (W0): 11 stuks * Moleculaire Medische Beeldvorming (campus Moerland): 9 stuks * Consultaties E-blok: 10 stuks * Datalokalen: 8 stuks Anderzijds betreft het de tijdens de looptijd van de raamovereenkomst te verwachten vervangingen vanwege slijtage of defecten op diverse afdelingen Voor verdere toelichting verwijzen wij naar de technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: PPP0OF-2353/6385/2026AKDPVB1596
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026AKDPVB1596_1