2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja fotowoltaiki, klimatyzacji typu Split oraz zewnętrznej jednostki chłodu do centrali wentylacyjnej, w wybranych placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja źródeł zasilania energetycznego w żłobkach ” w podziale na trzy części:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Instalacja fotowoltaiki, klimatyzacji typu Split oraz zewnętrznej jednostki chłodu do centrali wentylacyjnej, w wybranych placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja źródeł zasilania energetycznego w żłobkach ” w podziale na trzy części” Część 1 Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Żłobkach nr 78 i 79 w ramach projektu inwestycyjnego „Modernizacja źródeł zasilania elektroenergetycznego w Żłobkach m.st. Warszawy” Część 2 Instalacja klimatyzacji typu split w Żłobkach nr 2, 7, 13, 15, 24, 28, 34, 39, 67 w ramach projektu inwestycyjnego „Modernizacja źródeł zasilania elektroenergetycznego w Żłobkach m.st. Warszawy” Część 3 Instalacja jednostki chłodu w Żłobku nr 61 w ramach projektu inwestycyjnego „Modernizacja źródeł zasilania energetycznego w Żłobkach m.st. Warszawy"
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.21.2025.MPR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 –1. Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Żłobkach nr 78 i 79 w ramach projektu inwestycyjnego „Modernizacja źródeł zasilania elektroenergetycznego w Żłobkach m.st. Warszawy
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie przedmiotu umowy w dwóch placówkach Zamawiającego (Żłobkach) znajdujących się na terenie m.st. Warszawy tj. w Żłobku nr 78 przy ul. Ludwiki 6H oraz Żłobku nr 79 przy ul. Szarych Szeregów 2, których administratorem jest Zespół Żłobków m.st. Warszawy. Przedmiotem zamówienia jest: 1) opracowanie: a) dokumentacji projektowej instalacji fotowoltaicznych dla placówek określonych w pkt 2 tj. dokumentacji technicznej instalacji fotowoltaicznej dla każdej z lokalizacji odrębnie . 2) wykonanie robót budowlanych na podstawie uzgodnionej i zatwierdzonej dokumentacji - w placówkach zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Ludwiki 6H oraz przy ul. Szarych Szeregów 2 w Warszawie, 3) przygotowania niezbędnej dokumentacji do uruchomienia i przeprowadzenie procedury zgłoszenia/włączenia instalacji PV o mocy do 49 kWp (nie mniej niż 8 kWp, nie więcej niż 49 kWp) do Państwowej Straży Pożarnej oraz sieci OSD, 4) przygotowanie dokumentacji powykonawczej oddzielnie dla każdej lokalizacji, 5) opracowanie skróconej instrukcji obsługi instalacji w j. polskim, Numer i adres żłobka Osoba do kontaktu Żłobek nr 78, ul. Ludwiki 6H Urszula Nowak, tel. 725 553 775 Żłobek nr 79, ul. Szarych Szeregów 2 Monika Laskowska, tel. 789 217 294
Interne Kennung: Część nr 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Instalacja klimatyzacji typu split w Żłobkach nr 2, 7, 13, 15, 24, 28, 34, 39, 67 w ramach projektu inwestycyjnego „Modernizacja źródeł zasilania elektroenergetycznego w Żłobkach m.st. Warszawy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji klimatyzacji dla obiektów żłobków w Warszawie dla Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 13.2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717000 Ventilatoren und Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software), 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Menge: 9 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Montaż jednostki chłodu,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, zakup, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w dwóch placówkach Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 13.3B do SWZ. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 13.3A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Menge: 1 Stück