See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, Pracowni Histopatologii oraz urządzeń do sterylizacji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, Pracowni Histopatologii oraz urządzeń do sterylizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Aparat USG do Poradni Urazowo-Ortopedycznej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Aparat USG do Poradni Chirurgicznej
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Aparat USG do Poradni Reumatologicznej i Poradni Endokrynologicznej
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Autorefraktometr z keratometrem, tonometrem, pachymetrem
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Tomograf optyczny
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Lampa szczelinowa
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Wyświetlacz optotypów
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Laser okulistyczny do zabiegów kapsulotomii i irydotomii oraz zabiegów jaskrowych (YAG&SLT)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Laser siatkówkowy z torem wizyjnym
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Perymetr komputerowy
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Aparat USG Okulistyczny
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Biometr optyczny
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Aparat EEG
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Aparat EMG
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Densytometr
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Ligator hemoroidalny
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Ssak medyczny
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Sterylizator niskotemperaturowy wykorzystujący nadtlenek wodoru jako środek sterylizujący
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Procesor tkankowy
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Wirówka laboratoryjna
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Chłodziarko- zamrażarka
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Fotel do pobierania krwi
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Kozetka lekarska
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Fotel obrotowy
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Taboret z oparciem
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Myjka utradźwiękowa