2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 4 fabrycznie nowych śmieciarek
Beschreibung: Dokument zamówienia dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup i dostawę 4 fabrycznie nowych śmieciarek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa 4 fabrycznie nowych pojazdów typu śmieciarka.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.