See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 283 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 283 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.4
Interne Kennung: 099/2021/014/1575
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 3 - vyřezání náletových dřevin, jejich drcení a likvidace oplocení v semenném sadu
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 3 - vyřezání náletových dřevin, jejich drcení a likvidace oplocení v semenném sadu
Interne Kennung: 099/2021/014/1619
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Lázně Kynžvart)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Lázně Kynžvart)
Interne Kennung: 099/2021/014/1618
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
Interne Kennung: 099/2021/014/1614
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Loučovice / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Loučovice / 1
Interne Kennung: 099/2021/014/1615
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 282 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 282 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.3
Interne Kennung: 099/2021/014/1574
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Mlynářovice / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Mlynářovice / 2
Interne Kennung: 099/2021/014/1595
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 293 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2025 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 293 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2025 č.3
Interne Kennung: 099/2021/014/1600