2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace odborných učeben a hřiště v ZŠ a MŠ Osová Bítýška – dodávka AV techniky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace „Příloha č. 6 Technické zprávy“.
Interne Kennung: dodávka AV techniky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Modernizace odborných učeben a hřiště v ZŠ a MŠ Osová Bítýška – dodávka AV techniky“