See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi serwisowe (przeglądy i naprawy) sprzętu i aparatury medycznej znajdującej się na wyposażeniu SZOZnMiD - (przeglądy, konserwacja i naprawy pogwarancyjne aparatury medycznej)” cz.II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2, 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 218875-2026
Interne Kennung: ADZP-381-22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 1: Aparatura medyczna KARL STORZ
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ, załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 2: Videogastroskopy Fujinon
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 3: Aparatura STRYKER
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 4: Sprzęt histopatologiczny SLEE, Primera, Dakewe
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 5: Myjki - dezynfektory
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 6: Myjki Meiko
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0012
Titel: pakiet nr 7: Aparatura medyczna ALVO
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0013
Titel: pakiet nr 8: Aparaty elektrochirurgiczne BOWA
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0014
Titel: pakiet nr 9: Aparaty elektrochirurgiczne ERBE
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0015
Titel: pakiet nr 10: Aparaty elektrochirurgiczne EMED
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0016
Titel: pakiet nr 11: Aparaty elektrochirurgiczne EMED
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0017
Titel: pakiet nr 12: Kardiomonitory, monitory medyczne różne
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0018
Titel: pakiet nr 13: Kardiomonitory EMTEL
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0019
Titel: pakiet nr 14: Aparaty KTG
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0020
Titel: pakiet nr 15: Aparaty EKG
Interne Kennung: Pakiet nr 15