490941-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Sicherheitsschalter – Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek(RKV) szállítása
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek(RKV) szállítása
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek szállítása, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében. Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek szállítása: 1. ajánlati rész: Egyfázisú RKV készülék 1 x 40A (TCS1) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint. 2. ajánlati rész: Háromfázisú RKV készülék 3 x 40A (TCS2) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint. 3. ajánlati rész: Közvilágítási RKV készülék 1 x 40 (TCS3) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint.
Interne Kennung: EKR001263622026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár értékelési szempontja szerint értékeli , tekintettel arra, hogy az Ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áru és hozzá kapcsolódó szolgáltatás felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. A Közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás c. fejezetében konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek, valamint a Közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződés-tervezetben meghatározott feltételek teljesítése esetén az áru és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás megfelel Ajánlatkérő igényeinek, további minőségi és műszaki jellemzők nem befolyásolják a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214130 Sicherheitsschalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Egyfázisú RKV készülék 1 x 40A
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek szállítása, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében. 1. ajánlati rész: Egyfázisú RKV készülék 1 x 40A (TCS1) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint. A tervezett beszerzendő mennyiségek: Alap mennyiség alap mennyiség + opció 22 480 db + 29 224 db 2030. Alap mennyiség alap mennyiség + opció 11 240 db + 14 612 db Ajánlatkérő nem vállal lehívási kötelezettséget. A tervezett lehívási ütemezés: TCS1-ből: 2800db/negyedév; TCS2-ből: 200db/negyedév;TCS3-ból: 160 db/negyedév A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a vonatkozó műszaki specifikáció(k)ban, illetve a szerződésben foglaltak alapján támogatói tevékenység nyújtása. Jótállás Az Eladó a leszállított, Vevő által átvett Termékekre az átvételtől számított alábbiakban megadott mértékű jótállást vállal:  30 hónap az egyedi hibára (kivéve Firmware hiba)  5 év a tömeges hibára  5 év a Firmware hibákra (beleértve az egyedit és tömegest is). Garanciakezelés folyamata a szerződésben került rögzítésre. A termékek részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki specifikáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001263622026/1
Los: LOT-0002
Titel: Háromfázisú RKV készülék 3 x 40A
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek szállítása, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében. 2. ajánlati rész: Háromfázisú RKV készülék 3 x 40A (TCS2) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint. A tervezett beszerzendő mennyiségek: alap mennyiség + opció 1 668 db +2 168 db 2030. Alap mennyiség + opció 824 db +1 071 db Ajánlatkérő nem vállal lehívási kötelezettséget. A tervezett lehívási ütemezés: TCS1-ből: 2800db/negyedév; TCS2-ből: 200db/negyedév;TCS3-ból: 160 db/negyedév A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a vonatkozó műszaki specifikáció(k)ban, illetve a szerződésben foglaltak alapján támogatói tevékenység nyújtása. Jótállás Az Eladó a leszállított, Vevő által átvett Termékekre az átvételtől számított alábbiakban megadott mértékű jótállást vállal:  30 hónap az egyedi hibára (kivéve Firmware hiba)  5 év a tömeges hibára  5 év a Firmware hibákra (beleértve az egyedit és tömegest is). Garanciakezelés folyamata a szerződésben került rögzítésre. A termékek részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki specifikáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001263622026/2
Los: LOT-0003
Titel: Közvilágítási RKV készülék 1 x 40
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Rádiófrekvenciás vezérlőkészülékek szállítása, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében. 3. ajánlati rész: Közvilágítási RKV készülék 1 x 40 (TCS3) - Beszerzés az MS-M-502 műszaki specifikáció elvárásai szerint. A tervezett beszerzendő mennyiségek: Alap mennyiség + opció 1 344 db +1 747 db 2030. Alap mennyiség + opció 652 db + 848 db Ajánlatkérő nem vállal lehívási kötelezettséget. A tervezett lehívási ütemezés: TCS1-ből: 2800db/negyedév; TCS2-ből: 200db/negyedév;TCS3-ból: 160 db/negyedév A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a vonatkozó műszaki specifikáció(k)ban, illetve a szerződésben foglaltak alapján támogatói tevékenység nyújtása. Jótállás Az Eladó a leszállított, Vevő által átvett Termékekre az átvételtől számított alábbiakban megadott mértékű jótállást vállal:  30 hónap az egyedi hibára (kivéve Firmware hiba)  5 év a tömeges hibára  5 év a Firmware hibákra (beleértve az egyedit és tömegest is). Garanciakezelés folyamata a szerződésben került rögzítésre. A termékek részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki specifikáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001263622026/3