490951-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Wasserräder – ELI - Modernizace ELI 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelELI - Modernizace ELI 2
BeschreibungPředmětem díla je provedení modernizace soustrojí ELI 2
Interne KennungN006/24/V00026854
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112210 Wasserräder
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku je uvedena v ZD část 3 - Návrh SOD: a) Změna termínu či doby realizace plnění z důvodů: • poruchy některé z navazujících technologií, • prodloužení termínů realizace akce, která je prováděna souběžně v místě plnění a ovlivňuje místo plnění prostorově, • prodloužení termínů realizace akce z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti, která je součástí plnění, a bylo ji možno provést až po odstávce předmětné technologie, • provozních, technologických a kapacitních možnosti využití místního technického vybavení a manipulačních prostředků, jako součinnost Objednatele. b) Změna termínu odstávek či pořadí odstávek jednotlivých výrobních zařízení či technologie. c) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. d) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících technologiích. e) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše.