490956-2026 - Ergebnis
Polen – Ärztliche Versorgung im Krankenhaus – Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii z Nadzorem Kardiologicznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy i dyżurów medycznych.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii z Nadzorem Kardiologicznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy i dyżurów medycznych.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice (zwanego dalej: Szpitalem) w następującym zakresie: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii z Nadzorem Kardiologicznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy i dyżurów medycznych. 2. Uczestniczenie w procedurze związanej z pobraniem narządów od dawcy, u którego stwierdzono zgon wskutek śmierci mózgu lub nieodwracalnego zatrzymania krążenia. 3. Dokonywanie wstępnej kwalifikacji zmarłego dawcy tkanek oka. 4. Wykonywanie znieczulenia do embolizacji wewnątrzczaszkowej. 5. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Pracowni Radiologii Zabiegowej. 6. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji i znieczuleń do zabiegów kardiowersji elektrycznej w I, II, III Oddziale Kardiologii, Oddziale Elektrokardiologii, Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 – Medyczne usługi szpitalne Szczegółowy opis wymogów świadczeń zawarty jest w Szczegółowych Warunkach Konkursu Ofert (SWKO).
Interne KennungDK/292/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen