2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering technische materialen en gereedschappen VRGZ
Beschreibung: De Veiligheidsregio Gelderland-Zuid (VRGZ) is voornemens een of meerdere leveranciers te contracteren voor de levering van MRO-artikelen (Maintenance, Repair and Operations). Het betreft onder andere verbruiks- en gebruiksartikelen, installatiematerialen, armaturen en werkplaats gerelateerde Persoonlijke Beschermingsmiddelen (PBM)’s. In dit document worden deze artikelen gezamenlijk aangeduid als MRO-artikelen. De VRGZ streeft naar het contracteren van een beperkt aantal one stop shop leveranciers. Per perceel wordt waar mogelijk één leverancier gecontracteerd. De omvang van de Raamovereenkomst is gebaseerd op de Spend analyse van Aanbestedende dienst. Hierbovenop wordt een veiligheidsmarge van 30% aangehouden, dit vanwege geopolitieke redenen (prijsstijgingen) en onvoorziene omstandigheden, dit om te voorkomen dat we binnen de maximale looptijd van de Raamovereenkomsten deze eerder hebben uitgenut. De maximale omvang van de Raamovereenkomsten: • Perceel 1: Installatiemateriaal: € 800.000, - incl. BTW. • Perceel 2: Ge- en verbruiksartikelen: € 700.000, - incl. BTW. Aanbestedende dienst kan echter géén garantie afgeven voor het aantal te verstrekken opdrachten en de te verwachten omzet voor de komende contractperiode. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de afgegeven cijfers in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: TenderNed-kenmerk TN577273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt voor mededinging opengesteld via een Openbare procedure aanbestedingsprocedure als bedoeld in artikel 2.26 van de AW 2012. In deze procedure vinden zowel de beoordeling van de geschiktheid van de Inschrijver als de beoordeling van de inschrijving in één ronde plaats.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951000 Schmierfette und Schmiermittel, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31731000 Elektrotechnischer Bedarf, 39830000 Reinigungsmittel, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44115100 Rohrleitungen, 44510000 Werkzeug, 44523200 Beschlagteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Installatiemateriaal
Beschreibung: Perceel 1: Installatiemateriaal • IJzerwaren, fitwerk; • Loodgieters materialen; • Elektrotechnische en werktuigbouwkundige materialen; • Waterkranen; • Sloten, hang- en sluitwerk. • Armaturen (binnen en buiten); • Lichtbronnen • Nood- en transparantverlichting; • Overige elektrotechnische MRO-artikelen. De omvang van de Raamovereenkomst is gebaseerd op de Spend analyse van Aanbestedende dienst. Hierbovenop wordt een veiligheidsmarge van 30% aangehouden, dit vanwege geopolitieke redenen (prijsstijgingen) en onvoorziene omstandigheden, dit om te voorkomen dat we binnen de maximale looptijd van de Raamovereenkomsten deze eerder hebben uitgenut. De maximale omvang van de Raamovereenkomst: • Perceel 1: Installatiemateriaal: € 800.000, - incl. BTW. en € 661.157, - excl. BTW. Aanbestedende dienst kan echter géén garantie afgeven voor het aantal te verstrekken opdrachten en de te verwachten omzet voor de komende contractperiode. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de afgegeven cijfers in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • De Opdracht krijgt de vorm van een Raamovereenkomst per perceel voor de levering van een Technische materialen en gereedschappen op basis van de ARIV 2026; • De Raamovereenkomst per perceel wordt aangegaan voor een initiële periode van twee (2) jaar. Daarna is de Raamovereenkomst per perceel onder gelijkblijvende voorwaarden door Opdrachtgever achtereenvolgens tweemaal (2) te verlengen met een periode van telkens één (1) jaar. De Raamovereenkomst per perceel kent daarmee een maximale looptijd van vier (4) jaar. Op de Opdracht zijn de bijgevoegde Inkoopvoorwaarden van toepassing. Verkoopvoorwaarden en/of andere Voorwaarden van de Inschrijver zijn niet van toepassing en worden hierbij uitdrukkelijk van de hand gewezen. Door Inschrijving conformeert Inschrijver zich aan bijgevoegd (model) Concept Overeenkomst, zoals deze door Aanbestedende dienst met de laatste Nota van Inlichtingen worden gepubliceerd.
Los: LOT-0002
Titel: Ge- en verbruiksartikelen
Beschreibung: Perceel 2: Ge- en verbruiksartikelen • Batterijen en accu’s (niet zijnde voor auto’s en specifieke doeleinde); • Montagematerialen (Boutjes, moertjes, pluggen, lagers, etc.); • Werkplaatsbenodigdheden; • Elektrisch (hand)gereedschap (dus ook wat op de voertuigen van de brandweer ligt); • Standaard handgereedschap (dus ook wat op de voertuigen van de brandweer ligt); • PBM’s voor de werkplaats; (niet brandweer gerelateerd); • Spanbanden, zeil, tape, etc; • Vetten en smeermiddelen; • Werktuigbouwkundige artikelen, o.a. verspaningsartikelen. De omvang van de Raamovereenkomst is gebaseerd op de Spend analyse van Aanbestedende dienst. Hierbovenop wordt een veiligheidsmarge van 30% aangehouden, dit vanwege geopolitieke redenen (prijsstijgingen) en onvoorziene omstandigheden, dit om te voorkomen dat we binnen de maximale looptijd van de Raamovereenkomsten deze eerder hebben uitgenut. De maximale omvang van de Raamovereenkomst: • Perceel 2: Ge- en verbruiksartikelen: € 700.000, - incl. BTW en en € 578.513, - excl. BTW. Aanbestedende dienst kan echter géén garantie afgeven voor het aantal te verstrekken opdrachten en de te verwachten omzet voor de komende contractperiode. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de afgegeven cijfers in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TenderNed-kenmerk TN577273
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Additional classification (cpv): 24951000 Greases and lubricants, 31300000 Insulated wire and cable, 31520000 Lamps and light fittings, 31731000 Electrotechnical supplies, 39830000 Cleaning products, 42652000 Hand-held electromechanical tools, 44115100 Ducting, 44510000 Tools, 44523200 Mountings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Installatiemateriaal
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Ge- en verbruiksartikelen
Internal identifier: 2