See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników INIG - PIB oraz osób przyjmowanych do pracy i na świadczenie usług w zakresie dobrowolnej opieki medycznej dla pracowników INIG–PIB - przez okres 36 miesięcy.
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników INIG - PIB oraz osób przyjmowanych do pracy i na świadczenie usług w zakresie dobrowolnej opieki medycznej dla pracowników INIG–PIB - przez okres 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 141854-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZ 2710-1/26