See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych przez okres 18 miesięcy
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia - informacje wspólne dla wszystkich części zamówienia: 1. Przedmiot zamówienia składa się z 5 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (poddanie procesom odzysku R lub unieszkodliwianiu w procesach D) w ramach poszczególnych części zamówienia odpadów komunalnych w okresie 18 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy. 3. Dla każdej części zamówienia określa się inny rodzaj odpadów podlegających zagospodarowaniu: 1. część I zamówienia obejmuje wyłącznie niesegregowane (zmieszane odpady komunalne (kod 20 03 01); 2. część II zamówienia obejmuje wyłącznie zmieszane odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 06); 3. część III zamówienia obejmuje wyłącznie odpady z mebli i inne odpady wielkogabarytowe (kod 20 03 07); 4. część IV zamówienia obejmuje wyłącznie zmieszane odpady z budów, remontów i demontażu obiektów budowlanych (kod 17 09 04); 5. część V zamówienia obejmuje wyłącznie odpady ulegające biodegradacji (kod 20 02 01); 4. Wszystkie kody odpadów zostały w SWZ podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10). 5. Wykonawca obowiązany jest załączyć do oferty wykaz wszystkich instalacji, w których będą zagospodarowane odpady poszczególnych frakcji przekazywane przez Zamawiającego, wraz z wymaganymi przez Zamawiającego dokumentami - wzór wykazu instalacji zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ. 6. Wykonawca przez cały okres trwania umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę wynoszącą: 1) dla części I zamówienia co najmniej 1 000 000 (milion złotych) 2) dla części II zamówienia co najmniej 500 000 (pięćset tysięcy złotych), 3) dla części III zamówienia co najmniej 1 000 000 (milion złotych) 4) dla części IV zamówienia co najmniej 400 000 (czterysta tysięcy złotych) 5) dla części V zamówienia co najmniej 500 000 (pięćset tysięcy złotych) 7. Zamawiający podaje następującą prognozowaną minimalną ilość odpadów przekazywanych Wykonawcom do zagospodarowania na podstawie niniejszego postępowania: 1) dla części I zamówienia - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod 20 03 01) - co najmniej 1 200 Mg, 2) dla części II zamówienia - odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 06) - co najmniej 750 Mg, 3) dla części III zamówienia - odpady z mebli i inne odpady wielkogabarytowe (kod 20 03 07) - co najmniej 1 500 Mg, 4) dla części IV zamówienia - odpady z budów, remontów i demontażu obiektów budowlanych (kod 17 09 04) - co najmniej 600 Mg, 5) dla części V zamówienia – odpady ulegające biodegradacji (kod 20 02 01) - co najmniej 1 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji (SWZ) dostępnej pod adresem: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. część I zamówienia obejmuje wyłącznie niesegregowane (zmieszane odpady komunalne (kod 20 03 01);
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: 2. część II zamówienia obejmuje wyłącznie zmieszane odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 06);
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: 3. część III zamówienia obejmuje wyłącznie odpady z mebli i inne odpady wielkogabarytowe (kod 20 03 07);
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Beschreibung: 4. część IV zamówienia obejmuje wyłącznie zmieszane odpady z budów, remontów i demontażu obiektów budowlanych (kod 17 09 04);
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Beschreibung: 5. część V zamówienia obejmuje wyłącznie odpady ulegające biodegradacji (kod 20 02 01);
Interne Kennung: Część V