See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa aplikacji webowej – Narzędzia do oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na „Budowie aplikacji webowej – Narzędzia do oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju”. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje wszystkie usługi/produkty niezbędne do budowy oraz uruchomienia produkcyjnego i późniejszej eksploatacji Aplikacji webowej - narzędzia do oceny ekonomicznej gospodarstwa rolnego (zwanej dalej „Aplikacją”) – oprogramowania udostępnianego w modelu przeglądarkowym, realizującym funkcje rejestrowania, przechowywania, przetwarzania i analizy danych ekonomicznych gospodarstw rolnych, w tym generowania raportów, zestawień i ewidencji oraz zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami, odtwarzającego funkcjonalności zrealizowane w Narzędziu w wersji skoroszytowe, w szczególności: Zamówienie będzie realizowane: 1) W zakresie podstawowym, w którym Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania etapów 0 oraz I. 2) Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego skorzystania z Prawa Opcji polegającego na rozszerzeniu zamówienia o etapy II – VI oraz o świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju). 3) Skorzystanie z Pierwszego Prawa Opcji obejmującego realizację etapów II – VI następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w terminie do 100 dni od podpisania protokołu odbioru w zakresie podstawowym. 4) Skorzystanie z kolejnych Praw Opcji obejmujących świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnych oświadczeń woli (zleceń realizacji Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju) w terminie do dnia 22 grudnia 2028 r. 5) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zakresu objętego Prawem Opcji na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Umowie.
Interne Kennung: 8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Budowie aplikacji webowej – Narzędzia do oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na „Budowie aplikacji webowej – Narzędzia do oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju”. 2. Zamawiający uzyskał dofinansowanie z dotacji celowej. Umowa z MRiRW nr DIW.ib.070.1.2025 z dnia 1 lipca 2025 r., zadanie nr 1.1. Budowa aplikacji webowej – narzędzia do oceny ekonomicznej gospodarstwa rolnego – (etap I); bieżące utrzymanie wersji skoroszytowej narzędzia do oceny ekonomicznej gospodarstwa rolnego oraz przygotowanie i utrzymanie słowników. 3. Przedmiot Zamówienia obejmuje wszystkie usługi/produkty niezbędne do budowy oraz uruchomienia produkcyjnego i późniejszej eksploatacji Aplikacji webowej - narzędzia do oceny ekonomicznej gospodarstwa rolnego (zwanej dalej „Aplikacją”) – oprogramowania udostępnianego w modelu przeglądarkowym, realizującym funkcje rejestrowania, przechowywania, przetwarzania i analizy danych ekonomicznych gospodarstw rolnych, w tym generowania raportów, zestawień i ewidencji oraz zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami, odtwarzającego funkcjonalności zrealizowane w Narzędziu w wersji skoroszytowe, w szczególności: Zamówienie będzie realizowane: 1) W zakresie podstawowym, w którym Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania etapów 0 oraz I. 2) Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego skorzystania z Prawa Opcji polegającego na rozszerzeniu zamówienia o etapy II – VI oraz o świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju). 3) Skorzystanie z Pierwszego Prawa Opcji obejmującego realizację etapów II – VI następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w terminie do 100 dni od podpisania protokołu odbioru w zakresie podstawowym. 4) Skorzystanie z kolejnych Praw Opcji obejmujących świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnych oświadczeń woli (zleceń realizacji Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju) w terminie do dnia 22 grudnia 2028 r. 5) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zakresu objętego Prawem Opcji na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Umowie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w oparciu o przepis art. 441 ust. 1 ustawy Pzp może skorzystać z opcji. Szczegółowe informacje dotyczące: 1) Określenia rodzaju i maksymalną wartość opcji, 2) Określenia okoliczności skorzystania z opcji, zawierają Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 Projekt Umowy. Zamówienie będzie realizowane: 1) W zakresie podstawowym, w którym Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania etapów 0 oraz I. 2) Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego skorzystania z Prawa Opcji polegającego na rozszerzeniu zamówienia o etapy II – VI oraz o świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju). 3) Skorzystanie z Pierwszego Prawa Opcji obejmującego realizację etapów II – VI następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w terminie do 100 dni od podpisania protokołu odbioru w zakresie podstawowym. 4) Skorzystanie z kolejnych Praw Opcji obejmujących świadczenie Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnych oświadczeń woli (zleceń realizacji Usług Wsparcia Technicznego i Serwisowego oraz Usług Modernizacji i Rozwoju) w terminie do dnia 22 grudnia 2028 r. 5) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zakresu objętego Prawem Opcji na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Umowie. Termin wykonania Zamówienia dla zakresu opcjonalnego ustala się nie później niż do dnia 22 grudnia 2028 r. przy czym uruchomienie produkcyjne Aplikacji musi nastąpić do 18 grudnia 2026 r.