491017-2025 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – „Przygotowanie dokumentacji przedprojektowej tj. programów funkcjonalno-użytkowych dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją tych zadań.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przygotowanie dokumentacji przedprojektowej tj. programów funkcjonalno-użytkowych dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją tych zadań.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu Funkcjonalno-użytkowego oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadań przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór. Zadanie podzielone jest na 3 części Część nr 1 - Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Odbudowa kompleksu stawów: Stare stawy i wykonanie obszarów mokradłowych w terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawów - Gmina Wyry, obręb Wyry, DLP6 numery działek ewidencyjnych: 932, 933, 943, 941, 940/1. Cześć nr 2- Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Przebudowa stawu Wspólnik i wykonanie obszarów mokradłowych na terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawu- Gmina Kobiór, obręb Kobiór numery działek ewidencyjnych: 251, 414/250, 416/249 Część nr 3 - Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Przebudowa stawu Dąbrowica i wykonanie obszaru mokradłowego na terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawu: Gmina Kobiór, obręb Kobiór, numery działek ewidencyjnych: 259, 260
Vorherige Bekanntmachung: 390669-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1 - Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Odbudowa kompleksu stawów: Stare stawy i wykonanie obszarów mokradłowych w terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawów - Gmina Wyry, obręb Wyry, DLP6 numery działek ewidencyjnych: 932, 933, 943, 941, 940/1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. 3.8. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.7 będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich w aspekcie technologicznym ich wykonawstwa. 3.9. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.7. będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 3.10. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.7. będą udzielane w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia na skutek warunków przyrodniczych lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, jak również w sytuacji braku możliwości wyłonienia z przyczyn obiektywnych wykonawców usług w ramach podstawowych trybów udzielania zamówień, celem zabezpieczenia niezbędnego wykonawstwa prac oraz w przypadku powierzania wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Cześć nr 2- Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Przebudowa stawu Wspólnik i wykonanie obszarów mokradłowych na terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawu- Gmina Kobiór, obręb Kobiór numery działek ewidencyjnych: 251, 414/250, 416/249
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3 - Wykonanie dokumentacji przedprojektowej tj. programu funkcjonalno-użytkowego zadania: Przebudowa stawu Dąbrowica i wykonanie obszaru mokradłowego na terenach przylegających wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją tego zadania. Lokalizacja stawu: Gmina Kobiór, obręb Kobiór, numery działek ewidencyjnych: 259, 260