See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preparaty do higienicznego i chirurgicznego mycia, odkażania i pielęgnacji rąk
Beschreibung: Preparaty do higienicznego i chirurgicznego mycia, odkażania i pielęgnacji rąk w 4 pakietach
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33741300 Handdesinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: a) jednolity – z zastosowaniem jednego typu dozownika łokciowego z ramieniem dozującym lub dozownika bezdotykowego - zestaw preparatów do higienicznego i chirurgicznego mycia i odkażania rąk, obejmujący: • preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk, aplikowany w postaci płynu, w ilości 12 000 (dwunastu tysięcy) litrów lub preparat aplikowany w postaci piany, w ilości równoważnej do wyżej wymienionej ilości preparatu płynnego. • preparat do odkażania rąk, alkoholowy, osiągający spektrum biobójcze na poziomie B (bakterie), Tbc (prątki gruźlicy), G (grzyby) i V (wirusobójczość do poziomu wirusa Polio), nie zawierający związków jodu, w ilości 15 000 (piętnastu tysięcy) litrów. b) preparat do pielęgnacji rąk, w ilości 1 000 ( jednego tysiąca) litrów w jednorazowych tubach lub jednorazowych butelkach z wymiennymi pompkami lub aplikowany z dozowników łokciowych lub bezdotykowych identycznych jak dla preparatów do mycia i odkażania. Szczegółowy opis powyższych preparatów oraz ilości zostały przedstawione w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: a) 300 (trzysta) kompletów zestawów do zawieszenia na łóżkach pacjentów butelek z preparatem do odkażania rąk. Zawieszenie zestawu na łóżku pacjenta musi być możliwe bez konieczności wiercenia otworów w ramie lub innych elementach łóżka i mocowania za pomocą śrub, wkrętów lub skręcanych zacisków. b) 1 000 (jeden tysiąc) wymiennych pompek dozujących do butelek z preparatem odkażającym kompatybilnych z butelkami preparatu opisanego w podpunkcie c). c) preparat do odkażania rąk, alkoholowy, osiągający spektrum biobójcze na poziomie B (bakterie), Tbc (prątki gruźlicy), G (grzyby) i V (wirusobójczość do poziomu wirusa Polio), nie zawierający związków jodu, w butelkach kompatybilnych z zestawami do zawieszania na łóżkach pacjentów opisanymi w pkt. a), w ilości 2 500 (dwóch tysięcy pięciuset ) litrów.Szczegółowy opis powyższych preparatów oraz ilości zostały przedstawione w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Jednolity – z zastosowaniem jednego typu dozownika łokciowego z ramieniem dozującym – zestaw preparatów do higienicznego i chirurgicznego mycia i odkażania rąk, obejmujący: • preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk, na bazie alkilopoligklikozydu aplikowany w postaci płynu, w ilości 2 000 (dwóch tysięcy) litrów. • preparat do odkażania rąk, alkoholowy, w ilości 2 000 (dwóch tysięcy) litrów. preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk na bazie etanolu (min. 89%), bez zawartości jodu, chlorheksydyny, izopropanolu, propanolu, kwasu mlekowego, powidonu, fenolu i jego pochodnych. Preparat bezbarwny zawierający substancje nawilżające, pielęgnujące i regenerujące skórę, takie, jak witamina E, pantenol i gliceryna. Higieniczna dezynfekcja rąk zgodnie z normą EN 1500 w ciągu 20s. Chirurgiczna dezynfekcja rąk zgodnie z normą EN 12791 w ciągu 90s. Spektrum działania: Bakteriobójczy (EN 13727), drożdżobójczy (EN 13624), wirusobójczy (EN 14476 – Rota, Noro mysi),wirusobójczy; HIV, HBV, HCV – 15 sek. prątkobójczy (EN 14348) – 20 sek. Wirusobójczy (EN 14476 – polio) – 60 sek. Preparat zarejestrowany jako produkt biobójczy. Szczegółowy opis powyższych preparatów oraz ilości zostały przedstawione w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: • preparat do odkażania rąk, alkoholowy, w ilości 300 (trzystu) jednorazowych wkładów do dozowników bezdotykowych typu Nexa eksploatowanych przez Zamawiającego. preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk na bazie etanolu (min. 89%), bez zawartości jodu, chlorheksydyny, izopropanolu, propanolu, kwasu mlekowego, powidonu, fenolu i jego pochodnych. Preparat bezbarwny zawierający substancje nawilżające, pielęgnujące i regenerujące skórę, takie, jak witamina E, pantenol i gliceryna. Higieniczna dezynfekcja rąk zgodnie z normą EN 1500 w ciągu 20s. Chirurgiczna dezynfekcja rąk zgodnie z normą EN 12791 w ciągu 90s. Spektrum działania: Bakteriobójczy (EN 13727), drożdżobójczy (EN 13624), wirusobójczy (EN 14476 – Rota, Noro mysi),wirusobójczy; HIV, HBV, HCV – 15 sek. prątkobójczy (EN 14348) – 20 sek. Wirusobójczy (EN 14476 – polio) – 60 sek. Preparat zarejestrowany jako produkt biobójczy. Opakowanie 750 ml do dozowników typu NEXA Szczegółowy opis powyższych preparatów oraz ilości zostały przedstawione w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4