See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czynna ochrona siedliska 4030 poprzez usuwanie odrośli gatunków drzewiastych wraz z wywiezieniem ich poza płaty siedlisk przyrodniczych w latach 2025 – 2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”), w szczególności prace z zakresu ochrony przyrody tj. wykonywanie zabiegów ochrony czynnej polegające na usuwaniu nalotu oraz odrostów niepożądanych drzew i krzewów w celu zachowania właściwego stanu nieleśnych siedlisk przyrodniczych na terenie Obszaru Natura 2000 PLH 300021 Poligon w Okonku na terenie Nadleśnictwa Okonek w latach 2025 - 2028.
Vorherige Bekanntmachung: 787778-2025
Interne Kennung: SA.270.1.3.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 90721100 Landschaftsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SA.270.1.3.2025