2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiChP.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiChP:
Interne Kennung: AP.26.67.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiCHP.