491098-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Innenausstattungsartikel – Investiții pentru dotarea Ambulatoriului Spitalului DR. KARL DIEL JIMBOLIA- V- Mobilier LOT 4 și LOT 5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Investiții pentru dotarea Ambulatoriului Spitalului DR. KARL DIEL JIMBOLIA- V- Mobilier LOT 4 și LOT 5
Beschreibung: Furnizare mobilier conform cerintelor din Caietul de sarcini si Anexei la Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata la punctul A., va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns in termenul mentionat la punctul B. si drept urmare orice solicitare de clarificare in afara termenelor mentionate se va considera TARDIVA.
Interne Kennung: 2502771_2026_PAAPD1632066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39516000 Innenausstattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Masa birou
Beschreibung: Furnizarea de mobilier specific pentru dotarea Ambulatoriului Spitalului Dr. Karl Diel Jimbolia, conform cerințelor din Caietul de sarcini și specificațiilor tehnice.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39263000 Schreibtischzubehör
Los: LOT-0005
Titel: Scaun birou
Interne Kennung: 5