See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2026"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych, gospodarki łąkowo-rolnej, szkółkarstwa i inne, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01 Gdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Gdów w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: 02 Radziszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Radziszów w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0003
Titel: 03 Kornatka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Kornatka w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0004
Titel: 04 Harbutowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Harbutowice w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0005
Titel: 05 Lipnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Lipnik w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0006
Titel: 06 Ukleina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Ukleina w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0007
Titel: 07 Węglówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Węglówka w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0008
Titel: 08 Tokarnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Tokarnia w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0009
Titel: 09 Łętownia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Łętownia w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0010
Titel: 10 Bystrzak
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Bystrzak w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0011
Titel: 11 Toporzysko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Toporzysko w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0012
Titel: 12 Sidzina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Sidzina w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0013
Titel: 13 Szlaki I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania w zakresie szlaków operacyjnych na terenie leśnictw: Gdów, Radziszów, Kornatka, Harbutowice, Lipnik, Ukleina, Węglówka w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025
Los: LOT-0014
Titel: 14 Szlaki II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania w zakresie szlaków operacyjnych na terenie leśnictw: Tokarnia, Łętownia, Bystrzak, Toporzysko, Sidzina w roku 2026. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia - SWZ SA.270.1.13.2025