2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en beheer van minicontainers inclusief bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren en beheren van minicontainers en alle bijbehorende producten en diensten. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering en beheer van minicontainers inclusief bijbehorende dienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal met maximaal drie jaar per verlenging.