See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0219 Raamovereenkomst Onderhoud kunstgrassportvelden
Beschreibung: Raamovereenkomst Onderhoud kunstgrassportvelden - het borstelen van kunstgrasvelden; - het wiedeggen van kunstgrasvelden; - het onkruidvrij maken van randen kunstgrasvelden; - het lokaal terugvegen en aanvullen infill van kunstgrasvelden; - het mos- en algenvrij maken van kunstgrasvelden; - het reinigen en decompacteren infill van kunstgrassportveld; - het dieptereinigen van kunstgrassportveld (watervelden) - het verwerken van infill op kunstgrassportveld - het inspecteren van werking drainage - het schonen van kunstgrasvelden - het vervoeren van infill materiaal
Interne Kennung: AI 2024-0219
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Noord/Oost)
Beschreibung: Perceel 1 (Noord/Oost): - Sportpark IJburg: 6 hoofdvelden - Sportpark Zeeburgereiland: 1 hoofdveld
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Zuid/West)
Beschreibung: Perceel 2 (Zuid/West): - Sportpark Goed genoeg: 5 hoofdvelden
Interne Kennung: 2