491129-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Elektrizität – Villamos energia beszerzése 2027 évre
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamos energia beszerzése 2027 évre
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban megjelölt fogyasztási helyek vonatkozásában a magyar villamosenergia-átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, a fogyasztási helyek csatlakozási jellemzőinek megfelelő minőségű, általános (intézményi) felhasználási célú villamos energia beszerzése (kereskedelmi jogviszonyban való megvásárlása) összesen 10 400 000 kWh mennyiségű villamos energia (Szerződött mennyiség) beszerzése céljából, 2027. 01. 01. (00:00) - 2027. 12. 31. (24:00) időszakra vonatkozóan, menetrend adási kötelezettség nélküli teljes ellátásalapú villamos energia adásvételi szerződés keretében. A Közbeszerzési dokumentációban részletezett mennyiségtől + 30%-os eltérés, mint opcionális rész lehetséges. Fogyasztási helyek adatai és a mennyiségek részletesen a Közbeszerzési dokumentációban.
Interne Kennung: EKR001157882026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. § és 108. § szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban felsorolt fogyasztási helyek vonatkozásában a magyar villamos energia átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, a felhasználási helyek csatlakozási jellemzőinek megfelelő minőségű, villamos energia beszerzése (kereskedelmi jogviszonyban való megvásárlása) menetrend adási kötelezettség nélküli teljes ellátásalapú villamos energia adásvételi szerződés keretében.
Interne Kennung: EKR001157882026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlati felhívás BT-24 pontjában megjelölt mennyiségtől pozitív irányba 30 %-kal eltérhet, mint opcionális rész, melyet ajánlatkérő a villamos energia piac sajátosságaira és a külső természeti körülmények alakulásának figyelembevételével szükség szerint felhasználhat. Az opcióval érintett mennyiséget az alapmennyiséggel egyező ajánlati áron és feltételek szerint kell biztosítani.