See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 4 - Pěstební činnost na LS Přimda, revíry 7 a 8
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 4 - Pěstební činnost na LS Přimda, revíry 7 a 8
Interne Kennung: 099/2021/014/1634
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 2 - likvidace oplocení 2025 LS Rožnov p.R., revír Týn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 2 - likvidace oplocení 2025 LS Rožnov p.R., revír Týn
Interne Kennung: 099/2021/014/1632
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách II)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách II)
Interne Kennung: 099/2021/014/1650
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 4 - Vyvážení těžebních zbytků pro energetické využití - LS Stříbro
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 4 - Vyvážení těžebních zbytků pro energetické využití - LS Stříbro
Interne Kennung: 099/2021/014/1645
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 7 - Mulčování krajnice na území LS Český Rudolec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 7 - Mulčování krajnice na území LS Český Rudolec
Interne Kennung: 099/2021/014/1644
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 4 - Pěstební činnost na LS Přimda, revíry 1 a 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 4 - Pěstební činnost na LS Přimda, revíry 1 a 2
Interne Kennung: 099/2021/014/1633
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Diváky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Diváky
Interne Kennung: 099/2021/014/1643
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 1 - Lesní správa Janovice - Stojící otrávené lapáky II 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 1 - Lesní správa Janovice - Stojící otrávené lapáky II 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1636
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Knížecí les
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Knížecí les
Interne Kennung: 099/2021/014/1642
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka PČ X
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka PČ X
Interne Kennung: 099/2021/014/1637