491133-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen – Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNaprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung86/KPW/BP/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa mocy art. 411 ust. 7 i 16 Pzp, zamawiający wyznacza krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz ofert, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Takie polecenie otrzymał zamawiający od Organu logistycznego, jako zlecającego postępowanie do realizacji (w piśmie przewodnim przekazującym Dane do SWZ). Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika bezpośrednio z przeznaczenia i funkcji realizowanych przez SpW podlegający naprawie głównej i modyfikacji, jak również z faktu częściowego finansowania zadania ze środków przydzielonych na 2026 r. Zgodnie z komentarzem do ustawy Pzp warto zauważyć, że w przypadku zamówień klasycznych oraz sektorowych pilna potrzeba udzielenia zamówienia winna zostać „należycie uzasadniona” przez zamawiającego, natomiast w dziedzinie OiB z takiego obowiązku uzasadniania ustawodawca zrezygnował.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.