See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTU MEDYCZNEGO I SANITARNEGO NA RZECZ SZPITALA MIEJSKIEGO W ZABRZU SP. Z O.O.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego na rzecz Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o. Szczegółowy opis zawarty został w Części III SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 279790-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „S” z zespołem wyjazdowym
Beschreibung: Pakiet 1 Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „S” z zespołem wyjazdowym
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „P” z zespołem wyjazdowym
Beschreibung: Pakiet 2 Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „P” z zespołem wyjazdowym
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Przewóz pacjentów karetką transportową typu „T” - transport poszkodowanych i chorych niewymagających intensywnego nadzoru, transport międzyszpitalny oraz transport pacjenta do podmiotu leczniczego i z podmiotu leczniczego do domu.
Beschreibung: Pakiet 3 Przewóz pacjentów karetką transportową typu „T” - transport poszkodowanych i chorych niewymagających intensywnego nadzoru, transport międzyszpitalny oraz transport pacjenta do podmiotu leczniczego i z podmiotu leczniczego do domu.