See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup sdružených služeb dodávek zemního plynu resortu na rok 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v režimu maloodběr (odběr do 630 MWh) a velkoodběr (odběr nad 630 MWh) v předpokládaném souhrnném množství 54 916 MWh pro rok 2027, ve složení 18 523 MWh v režimu maloodběr (1. část veřejné zakázky) a 36 393 MWh v režimu velkoodběr (2. část veřejné zakázky). Cena za dodávku plynu je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím přičítacího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh plynu pro fixované množství plynu ve fixačním kroku se rovná součtu hodnoty přičítacího fixačního koeficientu se součinem ceny fixačního produktu v EUR/MWh a hodnoty kurzu CZK/EUR.
Interne Kennung: MK-S 4222/2026 OH
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup sdružených služeb dodávek zemního plynu pro odběr do 630 MWh na rok 2027
Beschreibung: Nákup sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh na rok 2027 v předpokládaném množství 18 523 MWh. Cena za dodávku plynu je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím přičítacího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh plynu pro fixované množství plynu ve fixačním kroku se rovná součtu hodnoty přičítacího fixačního koeficientu se součinem ceny fixačního produktu v EUR/MWh a hodnoty kurzu CZK/EUR.
Interne Kennung: N006/26/V00021786/001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Odběratel je oprávněn požadovat po dodavateli zahájení dodávky plynu i do odběrného místa, které po uzavření burzovního obchodu (závěrkového listu) zřídí nově. V takovém případě je dodavatel povinen zahájit dodávku plynu za cenu a za podmínek uzavřeného burzovního obchodu. Dodavatel je oprávněn odmítnout zahájení dodávky pouze v případě, že roční množství dodávky plynu do nově zřízeného odběrného místa (odběrných míst) překročí 10 % celkového ročního množství dodávky, sjednaného pro odběratele burzovním obchodem (závěrkovým listem).
Los: LOT-0002
Titel: Nákup sdružených služeb dodávek zemního plynu pro odběr nad 630 MWh na rok 2027
Beschreibung: Nákup sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh na rok 2027 v předpokládaném množství 36 393 MWh. Cena za dodávku plynu je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím přičítacího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh plynu pro fixované množství plynu ve fixačním kroku se rovná součtu hodnoty přičítacího fixačního koeficientu se součinem ceny fixačního produktu v EUR/MWh a hodnoty kurzu CZK/EUR.
Interne Kennung: N006/25/V00035150/002