See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky osobních vozidel pro Skupinu ČEZ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek a navazujícího poskytování servisních služeb osobních vozidel po dobu jejich provozu. Pořizovaná vozidla budou sloužit k přepravě zaměstnanců při provádění jednotlivých činností vykonávaných Zadavatelem v kategoriích definovaných v zadávací dokumentaci, která budou dodána jediným dodavatelem v dále specifikovaných částech veřejné zakázky. Vozidla budou pořizována za účelem obnovení a případného rozšíření vozového parku Skupiny ČEZ. Součástí závazku vybraného dodavatele bude rovněž závazek převzít od Zadavatele v případě, že o to Zadavatel Dodavatele požádá, dodávaná Vozidla v okamžiku jejich vyřazování za podmínek a za odkupní ceny stanovené v návrhu Rámcové dohody o dodávkách vozidel.
Vorherige Bekanntmachung: 32475-2019
Interne Kennung: N006/19/V00025883
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky vozidel malé třídy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek a navazujícího poskytování servisních služeb osobních vozidel malé třídy po dobu jejich provozu. Pořizovaná vozidla budou sloužit k přepravě zaměstnanců při provádění jednotlivých činností vykonávaných Zadavatelem v kategoriích definovaných v zadávací dokumentaci, která budou dodána jediným dodavatelem. Vozidla budou pořizována za účelem obnovení a případného rozšíření vozového parku Skupiny ČEZ. Součástí závazku vybraného dodavatele bude rovněž závazek převzít od Zadavatele v případě, že o to Zadavatel Dodavatele požádá, dodávaná Vozidla v okamžiku jejich vyřazování za podmínek a za odkupní ceny stanovené v návrhu Rámcové dohody o dodávkách vozidel.
Interne Kennung: N006/19/V00025883/001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. V případě, že dojde ke změně ceníkové ceny ve smyslu odst. 5.1 rámcové dohody o dodávkách osobních vozidel malé třídy, a to jak v případě navýšení, tak i snížení, je prodávající povinen zaslat kupujícímu nejpozději do 30 kalendářních dnů od účinnosti změny ceník výzvu k úpravě jednotkových cen, a to maximálně o částku odpovídající procentnímu rozdílu mezi původní ceníkovou cenou a novou ceníkovou cenou. Součástí výzvy prodávajícího ve smyslu předchozí věty musí vždy být nový ceník doporučených cen výrobce vozidla pro konečné spotřebitele v České republice bez DPH v měně Kč uveřejněný na webových stránkách výrobce vozidla či jeho oficiálního zástupce pro Českou republiku a doložený způsob výpočtu nové jednotkové ceny. 2. Pokud za doby trvání rámcové dohody o poskytování servisních služeb a služeb údržby osobních vozidel malé třídy dojde v důsledku legislativních změn k úpravě nejnižší úrovně zaručené mzdy pro 3. skupinu prací ve smyslu nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, ve znění pozdějších předpisů, zavazují se smluvní strany k úpravě sjednané smluvní ceny v odst. 7.1 smlouvy, pokud k této úpravě bude objednatel poskytovatelem vyzván, a to nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne doručení výzvy poskytovatele k úpravě smluvní ceny objednateli 3. V případě, že bude průměrná roční míra inflace, vyhlašovaná Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok, vyšší než 2 % (slovy: dvě procenta), je poskytovatel oprávněn zaslat objednateli žádost o navýšení smluvní ceny dle odst. 7.1 smlouvy, a to maximálně o oficiální míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen.