2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa autobusów zeroemisyjnych, budowa wiaty parkingowej z fotowoltaiką, magazynem energii oraz konieczną infrastrukturą oraz dostawa, montaż i uruchomienie stacji ładowania autobusów w ramach projektu pn. „Zrównoważona mobilność miejska na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: 1) wyprodukowanie i dostawa 14 sztuk fabrycznie nowych, jednej marki, nisko-podłogowych, jednoczłonowych, ekologicznych autobusów miejskich klasy maxi, o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do użytkowania w komunikacji miejskiej na terenie Miasta Siedlce, wyposażonych w szereg rozwiązań poprawiających użyteczność transportu publicznego oraz bezpieczeństwo pasażerów, a także przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zwanych w treści SWZ „autobusami”; zamówienie obejmuje również udzielenie autoryzacji i doposażenie zaplecza technicznego operatora transportu publicznego w Siedlcach – Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach Sp. z o.o. (zwanego w treści SWZ „operatorem transportu”) – w niezbędne urządzenia pozwalające na diagnostykę i naprawy techniczne dostarczonych pojazdów; 2) zaprojektowanie wraz z przeniesieniem praw autorskich do projektu i wykonanie robót budowlanych wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (Dz.U. z 2023 r. poz. 682 z późn. zm.), polegających na budowie wiaty parkingowej dla autobusów z instalacją PV, magazynem energii i stacjami ładowania autobusów elektrycznych oraz konieczną infrastrukturą techniczną, na terenie zajezdni operatora transportu przy ul. Starzyńskiego 20 w Siedlcach, zwanej w treści SWZ „wiatą parkingową”; 3) dostawa, montaż i uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowej, dwustanowiskowej, stacjonarnej stacji ładowania, typu plug-in, przeznaczonej do jednoczesnego ładowania prądem stałym magazynów energii autobusów elektrycznych, o mocy ładowania min. 2 x 60 kW lub min. 120 kw, usytuowanej na terenie pętli autobusowej przy ul. Kurpiowskiej w Siedlcach (w miejscu postoju autobusów), zwana w treści SWZ „ładowarką terenową”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Rozdziale 5 SWZ, Załączniku 6 do SWZ (zawierającym wymagania, parametry techniczne oraz wyposażenie, jakie musi spełniać i posiadać oferowany przedmiot zamówienia) oraz Załączniku nr 7 do SWZ (stanowiącym Program Funkcjonalno-Użytkowy budowy wiaty garażowej dla autobusów z instalacją PV, magazynem energii i stacjami ładowania autobusów elektrycznych oraz konieczną infrastrukturą techniczną na terenie MPK w Siedlcach Sp. z o.o.).
Vorherige Bekanntmachung: 434605-2024
Interne Kennung: F.271.14.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158100 Batterieladegeräte, 31174000 Versorgungstransformatoren, 31311000 Stromversorgungsnetzanschlüsse, 31320000 Stromverteilerkabel, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 45000000 Bauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 44112410 Dachgerüste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: 1) wyprodukowanie i dostawa 14 sztuk fabrycznie nowych, jednej marki, nisko-podłogowych, jednoczłonowych, ekologicznych autobusów miejskich klasy maxi, o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do użytkowania w komunikacji miejskiej na terenie Miasta Siedlce i gmin ościennych, które zawarły porozumienie z Miastem Siedlce, wyposażonych w szereg rozwiązań poprawiających użyteczność transportu publicznego oraz bezpieczeństwo pasażerów, a także przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zwanych w treści SWZ „autobusami”; zamówienie obejmuje również udzielenie autoryzacji i doposażenie zaplecza technicznego operatora transportu publicznego w Siedlcach – Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach Sp. z o.o. (zwanego w treści SWZ „operatorem transportu”) – w niezbędne urządzenia pozwalające na diagnostykę i naprawy techniczne dostarczonych pojazdów; 2) zaprojektowanie wraz z przeniesieniem praw autorskich do projektu i wykonanie robót budowlanych wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (Dz.U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.), polegających na budowie wiaty parkingowej dla autobusów z instalacją PV, magazynem energii i stacjami ładowania autobusów elektrycznych oraz konieczną infrastrukturą techniczną, na terenie zajezdni operatora transportu przy ul. Starzyńskiego 20 w Siedlcach, zwanej w treści SWZ „wiatą parkingową”; 3) dostawa, montaż i uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowej, dwustanowiskowej, stacjonarnej stacji ładowania, typu plug-in, przeznaczonej do jednoczesnego ładowania prądem stałym magazynów energii autobusów elektrycznych, o mocy ładowania min. 2 x 60 kW lub min. 120 kw, usytuowanej na terenie pętli autobusowej przy ul. Kurpiowskiej w Siedlcach (w miejscu postoju autobusów), zwana w treści SWZ „ładowarką terenową”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Rozdziale 5 SWZ, Załączniku 6 do SWZ (zawierającym wymagania, parametry techniczne oraz wyposażenie, jakie musi spełniać i posiadać oferowany przedmiot zamówienia) oraz Załączniku nr 7 do SWZ (stanowiącym Program Funkcjonalno-Użytkowy budowy wiaty garażowej dla autobusów z instalacją PV, magazynem energii i stacjami ładowania autobusów elektrycznych oraz konieczną infrastrukturą techniczną na terenie MPK w Siedlcach Sp. z o.o.)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158100 Batterieladegeräte, 31174000 Versorgungstransformatoren, 31311000 Stromversorgungsnetzanschlüsse, 31320000 Stromverteilerkabel, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 45000000 Bauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 44112410 Dachgerüste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen