See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pszenica paszowa pochodzenie - Polska, luzem
Beschreibung: TOWAR: Pszenica paszowa pochodzenie - Polska, luzem Wilgotność max 14,5 % Białko min 9 % Gęstość hektolitrowa min 68 kg/hl Zanieczyszczenia nieużyteczne max 2,0 % Porost max 10 % Towar zdrowy, o jakości handlowej, wolny od żywych insektów, bez obcych zapachów. W skład zanieczyszczeń nieużytecznych wchodzą m.in.: przytulia, sporysz ,materiał obcy, nasiona chwastów, ziarna zbóż obcych. Pozostałe parametry towaru —zgodnie z odpowiednimi regulacjami Unii Europejskiej obowiązującymi w dniu dostawy. ILOŚĆ: 300 ton /+,-5% w opcji Kupującego. Waga ostateczna na rozładunku Wylicytowane kontrakty: 2024072ž/36di0/h 20240722/36310/6 CENA: 829,00 PLN/MT+VAT Wartość transakcji : 248 700.00 zł netto +5% VAT WARUNKI: Cena ustalona na bazie 46-034 Krogulna TERMIN DOSTAWY:
Interne Kennung: TRANSAKCJE ZAWARTE NA SESJI PRZETARGOWEJ W DNIU 2024-07-22
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03211100 Weizen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pszenicy paszowej
Beschreibung: TOWAR: Pszenica paszowa pochodzenie - Polska, luzem Wilgotność max 14,5 % Białko min 9 % Gęstość hektolitrowa min 68 kg/hl Zanieczyszczenia nieużyteczne max 2,0 % Porost max 10 % Towar zdrowy, o jakości handlowej, wolny od żywych insektów, bez obcych zapachów. W skład zanieczyszczeń nieużytecznych wchodzą m.in.: przytulia, sporysz ,materiał obcy, nasiona chwastów, ziarna zbóż obcych. Pozostałe parametry towaru —zgodnie z odpowiednimi regulacjami Unii Europejskiej obowiązującymi w dniu dostawy. ILOŚĆ: 300 ton /+,-5% w opcji Kupującego. Waga ostateczna na rozładunku Wylicytowane kontrakty: 2024072ž/36di0/h 20240722/36310/6 CENA: 829,00 PLN/MT+VAT Wartość transakcji : 248 700.00 zł netto +5% VAT WARUNKI: Cena ustalona na bazie 46-034 Krogulna TERMIN DOSTAWY: PŁATNOŚĆ : Przelew bankowy na konto Sprzedającego płatne w ciągu 14 dni po dostawie każdej partii towaru na podstawie dokumentów: -0ryginału poprawnie wystawionej faktury VAT zawierającej nr umowy wraz z zestawieniem z numerami rejestracyjnymi samochodów i dokumentem wagowym potwierdzający wagę ostateczną .