2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Siedlce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest "Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Siedlce". W związku z obszernym i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia został on zamieszczony w załączniku nr 7 do SWZ, który jest dostępny pod adresem https://gminasiedlce.logintrade.net/.
Vorherige Bekanntmachung: 342104-2025
Interne Kennung: OZF.271.31.2025.PJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001