See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Re-integratie
Beschreibung: Het doel van deze inkoop is het contracteren van gekwalificeerde re-integratieaanbieders voor het begeleiden en ondersteunen van inwoners met een bijstandsuitkering in hun zoektocht naar werk óf waar werken (nog) niet mogelijk is, naar een zinvolle dagbesteding. Hoofddoelstelling is het vergroten van de (arbeids)participatie en het ontwikkelen van inwoners met een grote afstand tot de arbeidsmarkt. Perceel 1: Empowerment o Empowerment algemeen: ± 25 trajecten per jaar o Empowerment: participatie Z-route : ± 28-35 trajecten per jaar Perceel 2: Ontwikkel- en begeleidingstrajecten naar werk o Ontwikkel- en begeleidingstraject: ± 30 trajecten per jaar o Jobcoaching: indicatie van 1.000 uur per jaar Let op: De bovengenoemde aantallen uren en trajecten zijn indicatief. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Er is een maximale waarde aan de raamovereenkomst opgenomen in de leidraad.
Interne Kennung: D25-00451
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gemeente Lansingerland volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de opdracht, een Vereenvoudigde procedure voor Sociale en andere Specifieke diensten conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, zoals geïmplementeerd in deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 (hierna: Aw 2012). De opdracht wordt gegund aan de partij met de beste prijs kwaliteit verhouding. Een presentatie is onderdeel van de kwalitatieve gunningscriteria (deze is niet opgenomen in de planning via TenderNed). Een praktijkbezoek is onderdeel van de verificatie (deze is niet opgenomen in de planning via TenderNed). Voor de volledige beschrijving zie hoofdstuk 5 van de aanbestedingsleidraad. Economisch meest voordelige inschrijving met de beste prijs kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Empowerment trajecten: waaronder activering en maatschappelijke participatie
Beschreibung: Een empowermenttraject is primair gericht op het vergroten van de zelfredzaamheid en het vergroten van het persoonlijk netwerk. Met dit traject worden kandidaten meer in hun kracht gezet (empowerment). Hierdoor kan de kandidaat meer structuur aanbrengen in zijn persoonlijke situatie, waardoor er mogelijkheden worden gecreëerd om een eerste start te maken met het opdoen van bijv. arbeidsritme waarmee de kansen op participatie op de arbeidsmarkt in de toekomst toenemen. Onder empowerment wordt verstaan: Algemeen Empowermenttraject Specifiek empowermenttraject: participatiegedeelte zelfredzaamheidsroute (Z-route) Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 4.1 o Empowerment algemeen: ± 25 trajecten per jaar o Empowerment: participatie Z-route : ± 28-35 trajecten per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen - zie aanbestedingsleidraad paragraaf 4.6 Herzieningsclausule - zie aanbestedingsleidraad paragraaf 4.2
Los: LOT-0002
Titel: Ontwikkel- en begeleidingstrajecten richting werk en jobcoaching
Beschreibung: Ontwikkel- en begeleidingstrajecten zien toe op het bewegen en ontwikkelen van kandidaten met een bijstandsuitkering richting duurzame plaatsing op de arbeidsmarkt of een zinvolle dagbesteding. Voor kandidaten die een werkplek bemachtigd hebben, maar nog niet zelfstandig deze baan kunnen behouden, kan jobcoaching worden ingezet. Jobcoaching betreft het ondersteunen van de kandidaat op of gerelateerd aan de werkplek. De begeleiding is gericht op baanbehoud en zelfstandig functioneren van een kandidaat. o Ontwikkel- en begeleidingstraject: ± 30 trajecten per jaar o Jobcoaching: indicatie van 1.000 uur per jaar
Interne Kennung: 2
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312310 Guidance services
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Groot-Rijnmond (NL366)
Country: Netherlands