See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego
Interne Kennung: PZP/TS/03145/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Gliwicach
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Wodzisławiu Śląskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Wodzisławiu Śląskim
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Czeladzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Czeladzi
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Raciborzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Raciborzu
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Tarnowskich Górach
Interne Kennung: Część 5