491224-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bauarbeiten für Kindergärten – Nastavak izgradnje novog dječjeg vrtića u Popovači
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nastavak izgradnje novog dječjeg vrtića u Popovači
Beschreibung: Predmet nabave su radovi koji obuhvaćaju nastavak izgradnje novog dječjeg vrtića u Popovači, kako je definirano tehničkom dokumentacijom: Troškovnikom i Projektnom dokumentacijom. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u tehničkom opisu Glavnog projekta koji je priložen kao sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Radovi su djelomično izvedeni iz razloga što je ugovor s prethodnim izvođačem radova raskinut. Izvođenje radova započelo je u rujnu 2025. godine te je trajalo do siječnja 2026. godine. U navedenom razdoblju izveden je dio građevinskih radova (kompletno izvedene temeljne trake; izbetoniran je dio AB podne ploče, na drugom dijelu postavljena armatura; na jednom dijelu montirana armatura zidova i stupova), dio elektroinstalaterskih radova (uzemljenje) i dio radova na instalacijama vodovoda i kanalizacije (vodomjerno okno, temeljna kanalizacija).
Interne Kennung: JN VV 1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
5. Los
Los: LOT-0000