2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening
Beschreibung: De primaire taken van NMVW bestaan uit het bewaren, onderzoeken, restaureren, uitlenen en tentoonstellen van objecten van over de hele wereld. Bij het tentoonstellen van deze objecten, staat de mensheid met haar diversiteit aan culturen, gewoontes, gedachtegangen, emoties en rituelen (over de jaren heen) centraal. Het doel dat de aanbestedende dienst met deze aanbesteding nastreeft is: het afsluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor accountantsdiensten. De geraamde waarde van de overeenkomst bedraagt € 75.000,- exclusief BTW per jaar. Bij deze raming is uitgegaan van de standaard controlewerkzaamheden voor NMVW exclusief eventuele additionele opdrachten per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Accountantsdienstverlening Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsmogelijkheid