2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyclisch onderhoud bomen gemeente Peel en Maas
Beschreibung: Het werk van ‘Cyclisch onderhoud bomen gemeente Peel en Maas’ bestaat in hoofdzaak uit: a) Snoeiwerkzaamheden aan bomen b) Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c) Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor ca. € 1.218.000, - over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: PM-2025-OR-PH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst start meteen na gunning en eindigt na 3 jaar met een mogelijke verlenging van 1 keer 1 jaar.