2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz senzorických řešení pro odpadové nádoby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provoz dvou typů senzorických řešení. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Předmětem Části 1. – Provoz senzorických řešení Typ I je zajištění provozu senzorických řešení specifikovaných v příloze č. 3 zadávací dokumentace (dále jen "ZD") – Vzorový návrh smlouvy A. Předmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 3 ZD – Vzorový návrh smlouvy A. Předmětem Části 2. – Provoz senzorických řešení Typ II je zajištění provozu senzorických řešení specifikovaných v příloze č. 4 ZD – Vzorový návrh smlouvy B. Předmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 4 této ZD – Vzorový návrh smlouvy B.
Interne Kennung: Svoz provoz/2026 - OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provoz senzorických řešení Typ I
Beschreibung: Provoz senzorických řešení Typ I je zajištění provozu senzorických řešení specifikovaných v příloze č. 3 ZD – Vzorový návrh smlouvy A. Předmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 3 ZD – Vzorový návrh smlouvy A.
Interne Kennung: Svoz provoz I/2026 - OŘ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle ust. § 100 odst. 2 ZZVZ: Zadavatel si vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky v případě, že dojde k odstoupení zadavatele od smlouvy na plnění veřejné zakázky z důvodu uvedeného v článku 11. odst. 11.4 nebo článku 11. odst. 11.6 přílohy č. 3 a č. 4 této ZD – Vzorový návrh smlouvy A a B nebo v případě, že dojde k výpovědi nebo k odstoupení zadavatele od smlouvy na plnění veřejné zakázky z důvodů uvedených v ust. § 223 odst. 2 ZZVZ. V takovém případě je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky s účastníkem, který se po provedeném hodnocení umístil v dané části veřejné zakázky jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, popř. s účastníkem, který se umístil jako třetí v pořadí, odmítne-li druhý v pořadí smlouvu na plnění veřejné zakázky podepsat, popř. s ním nebude možné smlouvu uzavřít z důvodů uvedených v § 122 odst. 7 ZZVZ. Stejným způsobem lze postupovat v případě, že smlouvu na plnění veřejné zakázky odmítne podepsat účastník, který se umístil jako třetí v pořadí (popř. s ním nebude možné smlouvu uzavřít z důvodů uvedených v § 122 odst. 7 ZZVZ), s tím že se vždy oslovuje účastník v pořadí za tímto účastníkem následující. Při změně dodavatele bude s tímto novým dodavatelem uzavřena smlouva na plnění příslušné části veřejné zakázky ve znění návrhu smlouvy doloženého v nabídce daného účastníka zadávacího řízení. Předpokladem pro uzavření smlouvy je vždy doložení dokladů dle ust. § 122 odst. 3 ZZVZ, popř. ust. 122 odst. 5 ZZVZ.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. – Provoz senzorických řešení Typ II
Beschreibung: Provoz senzorických řešení Typ II je zajištění provozu senzorických řešení specifikovaných v příloze č. 4 ZD – Vzorový návrh smlouvy B. Předmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 4 ZD – Vzorový návrh smlouvy B.
Interne Kennung: Svoz provoz II/2026 - OŘ