See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JMK – rekvalifikační kurzy pro Jihomoravský kraj IX. 2021 - 2025
Beschreibung: rekvalifikační kurzy
Vorherige Bekanntmachung: 628719-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 4 Rekvalifikační kurzy pro oblast osobní služby – okres Brno-město
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro oblast osobní služby – okres Brno-měst
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0001
Titel: 1 Rekvalifikační kurzy pro oblast zemědělství – okres Brno-město
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro oblast zemědělství – okres Brno-město
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0007
Titel: 10 Rekvalifikační kurzy pro oblast svařování – okres Břeclav
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro oblast svařování – okres Břeclav
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: 3 Rekvalifikační kurzy pro oblast osobní služby – okres Brno-město
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 7 Rekvalifikační kurzy pro počítačové rekvalifikace – specializované dovednosti – okres Brno-město
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro počítačové rekvalifikace – specializované dovednosti – okres Brno-město
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0005
Titel: 11 Rekvalifikační kurzy pro oblast skladové hospodářství a logistika – specializované dovednosti – okres Brno-město
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro oblast skladové hospodářství a logistika – specializované dovednosti – okres Brno-město
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0006
Titel: 5 Rekvalifikační kurzy pro oblast počítačové rekvalifikace – základní dovednosti
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy pro oblast počítačové rekvalifikace – základní dovednosti
Interne Kennung: 5