See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa zespołów napędowych z EN57ALd
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądu zespołów napędowych składających się z 12 szt. przekładni dwustopniowych typu GMK2-55-495C firmy Anton-Gmeinder, 12 szt. silników trakcyjnych typu TMF 50-29-4 firmy TSA oraz obręczowanie 12 zestawów kołowych napędnych typu 6Bk (24 obręcze) z trzech elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57ALd.
Vorherige Bekanntmachung: 409773-2026
Interne Kennung: Gd.240.1999.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 378 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001