491309-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – OPRAVLJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE REDNEGA VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST IN DRUGIH PROMETNIH POVRŠIN V OBČINI IG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRAVLJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE REDNEGA VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST IN DRUGIH PROMETNIH POVRŠIN V OBČINI IG
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je izbira izvajalca za opravljanje obvezne gospodarske javne službe rednega vzdrževanja občinskih cest in nekaterih drugih prometnih površin v Občini Ig.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Koncedent bo koncesionarja izbral z enotnim javnim razpisom po postopku konkurenčnega dialoga. Postopek konkurenčnega dialoga se izvede v skladu z 42. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, Uradni list Evropske unije, št. 307/15, 307/15, 337/17, 337/17, Uradni list RS, št. 14/18, 69/19 - skl. US, Uradni list Evropske unije, št. 279/19, 279/19, Uradni list RS, št. 49/20 - ZIUZEOP, 80/20 - ZIUOOPE, 152/20 - ZZUOOP, 175/20; v nadaljevanju: ZJN-3), določili Odloka, Zakona o gospodarskih javnih službah (Uradni list RS, št. 32/93, 30/98 – ZZLPPO, 127/06 – ZJZP, 38/10 – ZUKN in 57/11 – ORZGJS40), Zakona o javno-zasebnem partnerstvu (Uradni list RS, št. 127/06, Uradni list Evropske unije, št. 317/07, 314/09, 319/11, 335/13, 307/15)ter ZNKP.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Redno vzdrževanje cest
Interne Kennung: 509699
Los: LOT-0002
Titel: Zimska služba.
Interne Kennung: 509717