2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą, realizowany z dofinansowania Miasta Stołecznego Warszawy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2a do SWZ - specyfikacja techniczno – eksploatacyjna. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz specyfikacji techniczno-eksploatacyjnej stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP/49/2026/BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 i załącznikiem nr 2A do SWZ
Interne Kennung: zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą