See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania Budowa dostrzegalni pożarowej przy siedzibie Nadleśnictwa Parciaki w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dostrzegalni pożarowej przy siedzibie Nadleśnictwa Parciaki oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 2) Szczegółowy opis dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 260916-2026
Interne Kennung: NN.270.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001