491345-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Überlassung von medizinischem Personal – Egészségügyi szolgáltatások - V.számú Agglo.Int.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Egészségügyi szolgáltatások - V.számú Agglo.Int.
Beschreibung: Egészségügyi szolgáltatások beszerzése a Büntetés-végrehajtás V. számú Agglomerációs Intézetei részére 12 hónapra - 13 részben. Nyertes Ajánlattevő/Közös Ajánlattevők szolgáltatási kötelezettsége kiterjed az egyes részekhez kapcsolódó, szolgáltatások szerint meghatározott egészségügyi alapellátásra, foglalkozás-egészségügyi ellátásra, illetve fogászati alapellátásra személyi állomány és fogvatartottak részére, a közbeszerzési dokumentumokban, annak részét képező keretszerződés-tervezetekben és műszaki leírásban foglaltak szerint. 1. rész: Egészségügyi alapellátás személyi állomány részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 2. rész: Egészségügyi alapellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 3. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 4. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 5. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 6. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 7. rész: Foglalkozás - egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 8. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 9. rész: Fogászati alapellátás személyi állomány részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 10. rész: Fogászati alapellátás fogvatartottak részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 11. rész: Fogászati alapellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben 12. rész: Foglalkozás - egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Csengeri Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben 13. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Csengeri Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben
Interne Kennung: EKR001403192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Valamennyi rész vonatkozásában Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerinti legalacsonyabb ár értékelési módszert alkalmazza. Az értékelési szempontra rögzítésre kerülő ajánlati ár alátámasztása érdekében az Ajánlattevőknek kitöltve be kell nyújtaniuk az Ajánlatkérő által kiadott kereskedelmi ártáblázatot. A kereskedelmi ártáblázatban a nettó díjat egész forint összegben szükséges megadni. A Felolvasólapon az adott részben megadott mennyisége és a megajánlott díj értéke alapján számított összértéket szükséges feltüntetni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Egészségügyi alapellátás JNSZ SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja egészségügyi alapellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 1. rész: Egészségügyi alapellátás személyi állomány részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 3 x 2 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 312 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/1
Los: LOT-0002
Titel: Egészségügyi alapellátás JNSZ FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja egészségügyi alapellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 2. rész: Egészségügyi alapellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 15 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 780 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/2
Los: LOT-0003
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás JNSZ SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 3. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 2 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 104 óra Tervezett fő száma 12 hónapra vetítve: 720 fő/év Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/3
Los: LOT-0004
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás JNSZ FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 4. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 1 óra/hét (egyedi megrendelés alapján) 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 52 óra Tervezett fő száma 12 hónapra vetítve: 60 fő/év Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/4
Los: LOT-0005
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás HB SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 5. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 2 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 104 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/5
Los: LOT-0006
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás HB FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 6. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 3 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 156 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/6
Los: LOT-0007
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás SzSzB SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 7. rész: Foglalkozás - egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 0,5 óra / 2 hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 13 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/7
Los: LOT-0008
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás SZSZB FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 8. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 x 1 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 52 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/8
Los: LOT-0009
Titel: Fogászati alapellátás HB SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja fogászati alapellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 9. rész: Fogászati alapellátás személyi állomány részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 52 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/9
Los: LOT-0010
Titel: Fogászati alapellátás HB FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja fogászati alapellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 10. rész: Fogászati alapellátás fogvatartottak részére a Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 3 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 156 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/10
Los: LOT-0011
Titel: Fogászati alapellátás JNSZ FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja fogászati alapellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 11. rész: Fogászati alapellátás fogvatartottak részére a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 1x1 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 52 óra Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/11
Los: LOT-0012
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás Csenger SZÁ
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 12. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás személyi állomány részére a Csengeri Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 2 óra / hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 104 óra Tervezett fő száma 12 hónapra vetítve: 600 fő/év Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/12
Los: LOT-0013
Titel: Foglalkozás- egészségügyi ellátás Csenger FT
Beschreibung: Jelen beszerzés célja foglalkozás- egészségügyi ellátás biztosítása szolgáltatások beszerzése, közreműködői keretszerződés keretében. 13. rész: Foglalkozás- egészségügyi ellátás fogvatartottak részére a Csengeri Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben Tervezett rendelési idő: 2 óra/hét 12 hónapra vetített teljes óraszám az adott részben: 104 óra Tervezett fő száma 12 hónapra vetítve: 600 fő/év Ajánlatkérő az adott rész vonatkozásában megjelölt keretmennyiség (óraszám) 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretmennyiség (óraszám) 30 %-ának lehívására. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a megjelölt fő szám mennyiség tervezett mennyiség (elsősorban elbírálási célú mennyiségek), melyek az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését, feladatok részletezését a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményeket a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001403192026/13