See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst op maat gemaakte houten podiumelementen
Beschreibung: Als ondersteuning voor allerlei evenementen biedt de Stad Antwerpen houten podiumelementen aan. Deze zijn aan vervanging toe. We zijn op zoek naar een partner die modulaire, houten podiumelementen op maat kan maken. De podiumelementen worden zowel binnen als buiten gebruikt, hier moet rekening mee gehouden worden bij de keuze van de materialen (weersbestendigheid).
Interne Kennung: GAC_2024_03228
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45237000 Bau von Bühnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03228 - 1
Interne Kennung: 1
491349-2025 - Resultaat
België – Divers meubilair en uitrusting – Raamovereenkomst op maat gemaakte houten podiumelementen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: GAC_2024_03228
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 45237000 Bouwen van toneel/platforms
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03228 - 1
Interne identificatiecode: 1