See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GENOP-BR Renovering af brolægning på fortove. Forlængelse af dynamisk indkøbssystem til 2027
Beschreibung: Det dynamiske indkøbssystem udbydes til brug for renovering af brolægning på fortove i forbindelse med genopretningsaktiviteter indenfor vejdrift. Arbejdet vil omfatte en række mindre opgaver, som skal udføres i hele Danmark. Kvalificerede ansøgere kan optages i det dynamiske indkøbssystem, uanset om de kan løse opgaver i hele landet eller kun lokalt. Der anmodes om tilbud på de konkrete opgaver hos de virksomheder, som optages i det dynamiske indkøbssystem. Se nærmere om fremgangsmåden i udbudsmaterialet.
Interne Kennung: 743705
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Se punkt 2.1
Beschreibung: Se punkt. 2.1