491375-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bau von Grundschulen – Aannemer nieuwbouw Kindcentrum De Fonkel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAannemer nieuwbouw Kindcentrum De Fonkel
BeschreibungDe opdracht betreft de realisatie van de nieuwbouw van Kindcentrum De Fonkel. De nieuwbouw omvat 1.230 m² voor Kinderstad en 932 m² voor De Spelende Kinderopvang. Het Definitief Ontwerp is afgerond. De omgevingsvergunning is in mei 2026 aangevraagd en de BOPA-vergunning is inmiddels verleend. Meer informatie vind u in de selectieleidraad. De bouwsom is ongeveer € 5.500.000 exclusief btw.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1