2. Verfahren
Verfahren
Titel: Engineer & Build MFA Het Knooppunt in Oudheusden
Beschreibung: De gemeente Heusden realiseert de nieuwbouw van een multifunctionele accommodatie (MFA) Het Knooppunt in Oudheusden. De opdracht betreft een Engineer & Build-contract op basis van de de UAV-GC 2025. Waarbij de opdrachtnemer het Voorontwerp+ (VO+) uitwerkt naar een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO) en de MFA realiseert. 2.200 m² BVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1